Видалення білків, жирів, іржі

Упаковка продукции Nerta 25л. ACINET 200.

Видалення вапняного нальоту ACINET 200Acinet 200 потужний кислотний очищувач на основі фосфорної та сірчаної кислот. Підходить для видалення стійких відкладень вапна, заліза, білків, цукрів тощо.

Acinet 200 слабо піниться, що робить його ідеальним для використання в трубах, де вапняний наліт та інші відкладення перешкоджають нормальній роботі (наприклад, в системах C.I.P.).

Acinet 200 може використовуватися на кислотостійких поверхнях, таких як нержавіюча сталь, кислотостійка глазур тощо. Для алюмінію, міді, хрому та інших м'яких металів і некислотостійких плиток потрібно бути уважним, попередньо провести тест на невеликій ділянці поверхні. Acinet 200 може використовуватися в CIP-установках розливу для молочної промисловості, на підприємствах із виробництва напоїв, а також для видалення накипу з пластикових ящиків і піддонів у харчовій промисловості.

Інструкція до застосування:

Екологічна інформація

Поверхнево-активні речовини, що входять до складу цього препарату, відповідають критеріям біологічного розкладання, викладеним у регламенті (ЄС) № 648/2004 про миючі засоби.