Лужний очищувач

Упаковка продукции Nerta 25л. ALKALINET 100.

Видалення жиру та нагару ALKALINET 100Alkalinet 100 - сильний лужний очищувач з дуже широким спектром застосування.

Мийний засіб Alkalinet 100 застосовується в будь-якій галузі харчової промисловості, де необхідно видалити рослинні олії, жири, навіть якщо вони вже пригоріли. Очищувач Alkalinet 100 ефективніше застосовувати з теплою водою. Мийний засіб омилює наявні жири, завдяки чому виключається засмічення зливних труб.

Alkalinet 100 також є найкращим мийним засобом для чищення коптилень, фритюрниць, грилів тощо. Дуже добре підходить для методу занурення. Залежно від ступеня забруднення дозування концентрата мийного засобу становить від 1 до 3%. Бажано використовувати з теплою водою.

У тваринницькому секторі (свинарство) мийний засіб Alkalinet 100 здебільшого використовується як засіб для чищення свинарників. Завдяки високій проникаючій здатності та швидкому прямому впливу, очищувач Alkalinet 100 високо цінується в багатьох секторах. Очищувач має хороше піноутворення та суттєво розширює свої можливості. Alkalinet 100 може використовуватися скрізь, де необхідно боротися з брудом і жиром.

Дозування

Мийний засіб Alkalinet 100 має високу піноутворювальну здатність і рекомендується використовувати з піноутворювальними системами. Це забезпечує більш тривалий час замочування на вертикальних поверхнях і хороше розм'якшення жирів і бруду.

Дозування: 1 - 3 %

Для використання у витяжних шафах: 2 - 5 %.

Важливо: Мийний засіб Alkalinet 100 можна застосовувати на нержавіючій сталі та лугостійких поверхнях. Слід уникати прямого контакту з алюмінієм та іншими м'якими металами. На пофарбованих поверхнях попередньо протестувати. Не допускати висихання.

Безпечне поводження та зберігання

Повні інструкції з безпеки продукту описані в паспорті безпеки. Конкретні професійні користувачі/фахівці. Зберігати препарат в оригінальній, закритій упаковці та оберігати від дії екстремальних температур.

Властивості

Екологічна інформація

ПАР, що входять до складу цього продукту, відповідають критеріям біорозкладності, встановленим у Постанові (EG) n° 648/2004, що стосується мийних засобів.