Потужний мийний і дезінфікуючий засіб на основі хлору.

Упаковка продукции Nerta 25л. ALKALINET 200.

Дезінфектант ALKALINET 200Alkalinet 200 потужний лужний очищувач та дезінфікуючий засіб на основі хлору з дуже широким спектром застосування.

Мийний засіб Alkalinet 200 набагато ефективніший у застосуванні з теплою водою. Розчиняє наявні жири та унеможливлює засмічення зливних труб.

Очищувач Alkalinet 200 є ідеальним засобом при методі занурення. Залежно від ступеня забруднення дозування становить від 1 до 4 %. Бажано використовувати теплу воду.

Мийний засіб Alkalinet 200 містить високу концентрацію гіпохлориту натрію, що гарантує належне очищення та забезпечує максимальну дезінфекцію.

Застосування

Очищувач Alkalinet 200 має високу піноутворювальну здатність і переважно використовується з пінними системами. Це забезпечує більш тривалий час контакту на вертикальних поверхнях і сприяє ефективному розчиненню жиру та бруду. Дозування становить 1 - 4 %.

Важливо: Мийний засіб Alkalinet 200 можна використовувати на нержавіючій сталі та лугостійких поверхнях. Для використання на м'яких металах, таких як алюміній та інші м'які метали, а також на пофарбованих поверхнях, потрібно провести тест. Не допускати висихання. Очищувач Alkalinet 200 є хлорованим продуктом, стабільність якого залежить від умов зберігання. Alkalinet 200 залишається ефективним протягом 6 місяців.

Екологічна інформація

ПАР, що входять до складу цього продукту, відповідають критеріям біорозкладності, встановленим у Постанові (EG) n° 648/2004, що стосується мийних засобів.