Засіб для дезінфекції складів, приміщень

Упаковка продукции Nerta 25л. BAC-CID 100.

Антибактеріальні засоби BAC-CID 100Bac-Cid 100 - дезінфікуючий засіб. Призначений виключно для використання в якості засобу для боротьби з бактеріями та дріжджами:

Підготовчі дії:

Рекомендується розвести/приготувати розчин дезінфікуючого засобу перед використанням. Оброблювані поверхні ретельно очистити.

Спосіб застосування:

Наносити методом розпилення, просочування поверхні або занурення. Для бактерицидної дії залишити мінімум на 5 хвилин, для дріжджової дії - на 15 хвилин. Змити водою або дати висохнути. Поверхні та матеріали, які можуть контактувати з харчовими продуктами, необхідно промити водою. Необхідно вжити всіх необхідних заходів для запобігання потрапляння дезінфекційного засобу на/в харчові продукти. Рекомендовано застосовувати дезінфікуючий засіб за кімнатної температури.

Для захисту довкілля залишки дезінфекційного засобу завжди повинні проходити через очисні споруди перед скиданням у навколишнє середовище. Такі очисні споруди мають бути обладнані системою відокремлення жиру та осаду.

Частота застосування: щодня

Рекомендоване дозування:

30-50 мл дезінфекційного засобу на м² поверхні при розведенні 2.5 - 3 % концентрату в чистій воді залежно від виду проведеної дезінфекції.


Примітка: Bac-Cid 100 є біоцидом для несільськогосподарського використання, має зберігатися в герметичній пластиковій тарі. Дезінфікуючий засіб Bac-Cid 100 містить дидецилдиметиламонію хлорид: 4.5 %.


Вживати необхідних запобіжних заходів (див. етикетку). Використовуйте дезінфектант Bac-Cid 100 безпечно. Перед застосуванням прочитайте інформацію про продукт.

Екологічна інформація

Поверхнево-активні речовини, що входять до складу цього препарату, відповідають критеріям біологічного розкладання, викладеним у Регламенті (ЄС) № 648/2004 про миючі засоби.

Безпечне зберігання та поводження

Повні інструкції з безпеки продукту описані в паспорті безпеки. Конкретні професійні користувачі/фахівці. Зберігати препарат в оригінальній, закритій упаковці та оберігати від дії екстремальних температур.