Чистячі та мийні засоби. Відбілювач.

Упаковка продукции Nerta 25л. BACCHLOR.

Відбілювач, чищення від крові, дезінфекція BACCHLORBacchlor - мийний засіб для чищення та дезінфекції всіх поверхонь (столи, стіни, ...). Завдяки відбілювальному ефекту і високому вмісту активного хлору ви отримуєте максимальний очищувальний і відбілювальний ефект.

Дозування

Цей продукт містить 47 - 50° гіпохлориту натрію або 12 г/л активного хлору. За дозування 0.5 - 5 % отримаєте ідеальний очищувальний і відбілювальний ефект.

Інструкція по застосуванню в умовах Covid-19:

Номер тимчасового дозволу FPS Public Health (стаття 55(1) BPR) - PT2: BE-TEMP-016


ВАЖЛИВО: ніколи не змішувати цей продукт з кислотою!


Інструкція із застосування

Очищувач і дезінфектант Bacchlor можна використовувати на нержавіючій сталі та лугостійких поверхнях. Слід уникати прямого контакту з алюмінієм та іншими м'якими металами. На пофарбованих поверхнях провести попередній тест. Не допускати висихання. Мийний засіб Bacchlor - це хлорований продукт, стабільність якого залежить від умов зберігання. Загальноприйнято, що Bacchlor залишається максимально ефективним протягом приблизно 6 місяців.

Екологічна інформація

Високотоксичний для водних організмів. Поверхнево-активні речовини, що містяться в цьому препараті, відповідають критеріям біологічного розкладання, викладеним у Регламенті (ЄС) № 648/2004 про миючі засоби.

Безпечне зберігання та поводження

Повні інструкції з безпеки продукту описані в паспорті безпеки. Конкретні професійні користувачі/фахівці. Зберігати препарат в оригінальній, закритій упаковці та оберігати від дії екстремальних температур.