Дезінфікуючі засоби

Упаковка продукции Nerta 25л. CHRIOX 5.

Дезінфекція, санітарна обробка CHRIOX 5Chriox 5 дезінфікуючий засіб з високою окислювальною здатністю, що використовується для забезпечення найвищих гігієнічних стандартів у харчовій промисловості та виробництві напоїв. Його висока окислювальна здатність сприяє розчиненню та видаленню залишків їжі.

Chriox 5 є не пінливим дезінфектантом і тому підходить для розпилення, безконтактної обробки, дезінфекції резервуарів, трубопроводів і робочого обладнання.

Якщо Chriox 5 використовується для дезінфекції спреєм, важливо, щоб поверхня була сухою перед нанесенням дезінфектанту, щоб уникнути розведення і зміни концентрації нанесеного дезінфекційного засобу.

Дезінфікуючі засоби та альгіциди, що не використовуються безпосередньо на людях або тваринах:

Продукти харчування та корми:

Мікробіологічна активність:

дезінфікуючий засіб Chriox 5 має бактерицидні та фунгіцидні властивості при низьких температурах і низьких концентраціях:

Інструкція із застосування:

дезінфікуючий засіб Chriox 5 використовуєтся при концентрації від 0.1 % до 0.4 % при кімнатній температурі. Дотримуватися часу контакту з поверхнею від 5 до 15 хвилин.

Рекомендується змити, щоб переконатися, що всі залишки продукту і бруду змиті. Для закритих приміщень: завжди провітрювати після використання.


ВАЖЛИВО: Якщо дезінфікуючий засіб Chriox 5 використовується відповідно до інструкції, цей продукт може застосовуватися для всіх матеріалів, що використовуються в харчовій промисловості, за винятком м'якої сталі, міді та її сплавів, а також оцинкованого заліза.

Для професійного використання.


PT2 - дезінфекція поверхонь у промисловості, громадських будівлях та охороні здоров'я:

PT4 - дезінфекція обладнання в харчовій промисловості методом короткого або повного занурення

PT4 - Дезінфекція поверхонь методом піноутворення:

PT4 - Автоматизоване обприскування в закритій системі:

(асептичне наповнення PET-пляшок, стерилізація ковпачків, форм для сиру та харчових ящиків у виробництві напоїв/харчової промисловості)

Дезінфекція доїльного обладнання:

CIP та знезараження іонообмінників в харчовій промисловості та виробництві напоїв

Термін придатності при оптимальному використанні: 1 рік з дати виготовлення.


УВАГА:

Ніколи не змішувати CHRIOX 5 з іншими продуктами, не переливати препарат CHRIOX 5 назад у контейнер і ніколи не надягати на флакон іншу кришку.

CHRIOX 5 містить перекис водню та оцтову кислоту. Вжити необхідних запобіжних заходів (див. етикетку).


Екологічна інформація:

Поверхнево-активні речовини цього препарату відповідають критеріям біодеградації поверхнево-активних речовин, викладеним у Регламенті (ЄС) № 648/2004 про миючі засоби. CHRIOX 5 не містить компонентів хлору і не утворює адсорбованих органічних галогенних компонентів (AOX).

Безпечне поводження і зберігання:

Повні інструкції з безпеки продукту описані в паспорті безпеки. Препарат слід зберігати в оригінальній, закритій упаковці та захищати від дії екстремальних температур.

Цей продукт є біоцидом замкнутого циклу