Рідкий керамічний віск

Упаковка продукции Nerta 25л. HYDRO CERAMIC WAX.

Віск HYDRO CERAMIC WAXДорогий користувач. Ми протестували безліч восків. За весь час ми імпортували багато різних восків від Nerta. Шляхом тестів та випробувань ми відібрали найкращі розробки від компанії Nerta. Цей віск — це ТОП серед найкращих. Гідрофоб, захист від бруду і надзвичайно глибокий блиск - всі ці властивості будуть супроводжувати вас від мийки до мийки, а не тільки в перший день після миття автомобіля. Цей віск вартий, щоб його спробувати. 

Hydro ceramic wax - це прогресивний та високоякісний віск з властивостями керамічного покриття. Висока гідрофобність воску забезпечує відмінні водовідштовхувальні властивості, що сприяє кращому висиханню автомобіля. Віск захищає лакофарбове покриття автомобіля від ультрафіолету і значно уповільнює процес окислення. Крім того, він утворює захисний шар, стійкий до кислотного середовища. Автомобіль суттєво довше залишається чистим між миттями, оскільки статичний бруд і багнюка практично не прилипають до поверхні. Hydro ceramic wax відновлює і надає кузову глибокий колір та блиск.


Простий розрахунок.
Максимальні витрати воску для одного автомобіля - 15 мл
Вартість 1 мл воску = 0.7 грн
15 Х 0.7 = 11 грн
11 грн — вартість покриття для одного автомобіля


Екологічна інформація

ПАР, що входять до складу цього продукту, відповідають критеріям біорозкладності, встановленим у Постанові (EG) n° 648/2004, що стосується мийних засобів.

Безпечне поводження і зберігання

Повні інструкції з безпеки продукту описані в паспорті безпеки. Тільки для професійних користувачів/фахівців. Зберігайте продукт в оригінальній закритій упаковці та захищайте від екстремальних температур.