Як відмити душову кабіну

Це концентрат (1 - 2%)
Вартість 1 л концентрата - 140 грн
Вартість 1 л готового розчину ≈ 4 грн

Продукция компании Nerta
Перегородка душової кабінки ДО
Продукция компании Nerta
Ще один ракурс тієї ж перегородки

У цій короткій статті ми постараємося дати чіткі відповіді на такі популярні запитання як:

 • чим відмити душову кабінку?
 • як швидко видалити сечовий камінь?
 • чим відмити басейн від вапняного нальоту?
 • як прибрати наліт від води на склі?
 • як видалити вапняний наліт в унітазі?

На ці популярні запитання, як виявилося, не зовсім легко знайти рішення. Напевно, правильно і точніше сказати, що теоретичні відповіді є завжди, а практичне рішення знайти складно.

Засіб від вапняного нальоту Acinet 250

Продукция компании Nerta
Після застосування Acinet 250
Продукция компании Nerta
Ще один приклад роботи

Nerta - бельгійський виробник професійної хімії. Саме тому що продукція компанії Nerta призначена для професіоналів, ви ніколи не знайдете її на полицях супермаркетів та інших магазинів. Тобто простими словами це хімія більш якісна, більш ефективна, справляється з дуже складними забрудненнями і екологічно безпечна. Це хімічна продукція на рівень вища за ту продукцію, яку ми звикли купувати в магазині.

Продукция компании Nerta
Після застосування Acinet 250

Уся продукція компанії Nerta, та й узагалі будь-яка професійна хімія та мийні засоби, постачається в концентрованому вигляді. Залежно від ступеня забруднення споживач може сам регулювати концентрацію. У підсумку ми отримуємо суттєву економію грошей. Мийного засобу вистачає на довше, а через концентрацію він виходить дешевшим.

В асортименті компанії Nerta є продукція для видалення вапняних нальотів, пивного і молочного каменів, цукрових утворень.

Acinet 250. Це професійний засіб для видалення складних вапняних нальотів у харчовій промисловості. Що це означає?

Під час виробництва молочної продукції, різних напоїв, під час варіння пива у виробничих ємностях утворюються різного типу тверді відкладення. Часто такі тверді забруднення утворюються у важкодоступних місцях, таких як труби, різні зливи, з'єднувальні шланги і крани, цистерни для перевезення молочної, пивної продукції тощо. Щоб обслуговувати такі процеси існує спеціальна хімія. У нашому випадку це Acinet 250.

Природа походження таких забруднень практично однакова з природою походження вапняного нальоту на душовій кабіні, басейні, сантехніці, умивальниках, унітазах. Але ось складність таких забруднень істотно різна. Наліт і різні відкладення на побутових поверхнях, таких як

 • басейни
 • душові кабіни
 • умивальники

сильно поступається забрудненням і відкладенням у процесі виробництва напоїв, пива, молока, соків, консервації. Наприклад, під час обробки та подальшого фасування риби і морепродуктів застосовуються ємності з соляними розчинами. Соляні відкладення дуже складно очистити навіть механічним шляхом.

Ми протестували acinet 250 і виклали деякі фотографії. Усе чітко видно і зрозуміло. У нашому випадку ми позичили у сусідньої транспортної компанії скляні перегородки від душової кабінки для тестування.

Перегородки дуже брудні. На перший погляд шансів для появи чистоти і прозорості не було. Застосовували acinet 250 у концентрації 7%. На 1 літр води ми додали 70 мл концентрату. На момент написання статті (15.08.2023) вартість одного літра була 200 грн. Відповідно 70 мл коштувало 14 грн. Ми не помилилися, саме 14 грн.

Результат ви самі можете оцінити.

Особливу увагу хочемо звернути на те, що після нанесення acinet 250 на поверхню, ми не застосовували жодного додаткового механічного впливу. Хімія зробила всю роботу сама.

Також важливо розуміти, що це засіб для харчової промисловості. Рівень безпеки таких засобів має бути і є насправді максимальним. Зроблено в Бельгії. Це ще один плюс у кошик acinet 250.

Чим відмити басейн від нальоту?

Продукция компании Nerta
Приклад для порівняння

Теж популярне питання. Але тут ситуація ще простіша. Басейни набагато частіше обслуговуються. Відповідно ступінь забрудненості басейнів набагато менший. Це тягне за собою більш низьку концентрацію самого засобу і відповідно витратна частина на чистку всього басейну буде меншою.

Підіб'ємо підсумки. Відповіді на запитання

 • Як і чим відмити басейн від нальоту?
 • Як і чим відмити басейн від нальоту?
 • Як швидко видалити сечовий камінь?

ми написали в цій статті. Це не оглядовий і не порівняльний матеріал. Це конкретне дешеве і дуже ефективне рішення. Acinet 250 вирішує найосновніші завдання:

 • економить гроші та час
 • ефективно справляється із завданням

Ось готове рішення. Беріть на замітку і користуйтеся. А ми будемо насолоджуватися тим, що змогли вам допомогти і цей матеріал виявився вам корисним.