Догляд за шкіряним салоном

Продукция компании Nerta
Ручний розпилювач

Побалуйте свої шкіряні сидіння любов'ю, очистивши й обробивши їх так, як вони того заслуговують. (І це простіше, ніж ви думаєте. Нам потрібно мати крем або кондиціонер для шкіри автомобіля).

Давайте визнаємо, що нікому не подобається сідати в брудну машину, коли одяг прилипає до шкіряних сидінь салону. А якщо у вас хороші шкіряні сидіння, то, швидше за все, ви витратили трохи більше грошей, щоб сидіти в розкоші дорогої шкіряної оббивки під час щоденних поїздок.

Якщо взяти до уваги ці фактори, а також той факт, що автомобіль часто є першою або другою за вартістю річчю, яку людина купує, не дивно. вартістю річчю, яку людина купує, не дивно, що чисті шкіряні сидіння автомобіля становлять особливий інтерес. Крім того, чим чистіше ви утримуєте свій автомобіль, тим більша ймовірність того, що салон авто збереже свою первісну вартість без реставрації, коли прийде час обмінювати або перепродавати його.

Проте, шкіра може бути чутливим матеріалом, і останнє, що ви хочете зробити, це забруднити або зіпсувати шкіряний салон, намагаючись захистити його. Якщо ви ставите питання, як чистити шкіряні автомобільні сидіння, ви потрапили за адресою. Ми обговоримо найкращий засіб і спосіб для чищення шкіряних автомобільних сидінь, щоб ви могли зробити це правильно з першого разу.

Домашній детейлінг автомобіля. Нам потрібно

Продукция компании Nerta
Крем і очищувач
  • Interior Cleaner. Це засіб для чищення для всіх типів поверхні. Зокрема і для шкіряного салону автомобіля.
  • Leather Cream. Це професійний крем для шкіри. Часто використовують під час детейлінгу в студіях. Крем дуже якісний з чудовими властивостями. На основі ланоліну і мало авокадо.

ПЕРШ НІЖ ПОЧАТИ

Продукція компанії Nerta
Interior Cleaner

Перш ніж ви почнете вивчати, як чистити шкіряні сидіння, вам необхідно знати кілька речей. Перед купівлею засобу в магазині або інтернеті, переконайтеся, що до складу засобу для чищення, який ви вибрали для очищення брудних шкіряних сидінь автомобіля, не входять аміак або відбілювач. Ці хімікати можуть бути шкідливими для шкіряних автомобільних сидінь.

Протестуйте засіб на нижньому боці заднього сидіння автомобіля, щоб мінімізувати будь-який ризик для шкіри.

КРОК 1: Пропилососьте всі забруднення і сміття.

Продукція компанії Nerta
Leather Cream

Очищення брудних сидінь автомобіля починається з прибирання пилососом. Крихти від печива або хліба, залишки продуктів харчування різного походження, які ви возили з собою або купували в процесі поїздки. Будь-які залишки їжі в складках, стиках сидінь викликають неприємний запах. Не кожна людина відразу зможе здогадатися чому в салоні автомобіля зберігається стійкий неприємний запах. Крім того, це неприємно для пасажирів вашого автомобіля. Неприємно буде потрапити в ситуацію, коли на вашу пропозицію підвести пасажир відмовиться і піде на метро. Несвіжі крихти та інші засохлі залишки хліба можуть подряпати і пошкодити шкіру на етапі витирання (далі допоможе тільки реставрація шкіряних сидінь). Також контролюйте зусилля під час натискання сопла пилососа під час прибирання сало та сидінь. Насадка пилососа часто стає головною причиною подряпаної шкіряної оббивки салону автомобіля. Якщо ви виявили чіпкий, липкий бруд, найкраще використовувати повітряний компресор. Такі часто є на мийках самообслуговування або звичайних мийних комплексах.

КРОК 2: Підготуйте засіб, крем або кондиціонер для догляду за шкірою.

Продукція компанії Nerta
Продукція Nerta

Незалежно від того, який тип очисного засобу шкіри ви використовуєте, знайдіть час для проведення тесту у менш помітному місці на шкірі, наприклад, на нижній або задній стороні заднього сидіння (взагалі таких прихованих місць у салоні автомобіля можна знайти достатньо). Дайте засобу повністю подіяти, перш ніж переходити до основних частин сидінь.

КРОК 3: Нанесіть засіб.

Продукція компанії Nerta
Cargo 3900

Якщо ви використовуєте готовий засіб для чищення, обов'язково дотримуйтесь інструкцій, зазначених на упаковці або на сайті продавця. Це важливо. Як наносити засіб на поверхню не має принципового значення, це творчий підхід. А ось чітке дотримання концентрації - це дуже важливо. Наприклад, деякі засоби для чищення можна наносити в готовому вигляді, а інші необхідно розбавляти водою.

Саме тому професійна хімія не продається у звичайних магазинах. Як правило, багато складів розбавляються в пропорції 1:10. Чистий концентрат легко може пошкодити поверхню і зіпсувати шкіряне покриття.

Крім того, будь-який консультант вам відповість і скаже, що під час використання очищувача, кондиціонера для шкіри або крему для шкіри достатньо зовсім невеликої кількості самого засобу. Навіть якщо ви регулярно чистите шкіряні меблі та маєте якийсь досвід, будьте уважні, якщо ви вперше чистите сидіння автомобіля. Шкіряні вироби для автопрому відрізняються від побутової, диванної шкіри.

КРОК 4: Вимийте і насухо протріть серветкою з мікрофібри.

Мікрофібра для протирання автомобіля після миття
Мікрофібра

Після того як засіб ретельно нанесено на всю поверхню, зайве необхідно витерти. Ніяких "калюжок" і "міні басейнів". Для досягнення найкращих результатів на цьому етапі процесу злегка змочіть серветку з мікрофібри. Будьте обережні, щоб не намочити її занадто сильно (спробуйте злегка вичавити тканину), оскільки це може залишити плями на щойно очищеній шкірі.

Після видалення засобу для чищення поверніться до шкіряних сидінь і насухо протріть їх м'якою сухою тканиною з мікрофібри. Крім того, якщо на вас чекає серйозний ремонт шкіри, наприклад, зашивання або латання, зараз відповідний момент це зробити.

КРОК 5: Нанесіть крем або кондиціонер для шкіри.

Продукція компанії Nerta
Приклад який вигляд має крем

Кондиціонер для шкіри, а краще крем для шкіри є обов'язково необхідним етапом. Він допомагає зберегти шкіру еластичною, гладенькою, чистою, приємною і красивою. Крем просочується в природні пори та запобігає її висиханню. Використовуйте кондиціонер або крем для шкіри якомога частіше. Сидіння скажуть вам за це велике спасибі, і будуть служитимуть ще дуже довго, не вимагаючи реставрації. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати тільки якісні засоби для шкіри. Подивіться вартість преміальних продуктів на нашому сайті, і ви зрозумієте, що сенсу економити немає ніякого.

Хороші кондиціонери або креми для шкіри часто мають природні властивості блокування ультрафіолетового випромінювання, що допомагає зберегти насиченість кольору шкіри. Наносьте кондиціонер або крем м'якими круговими рухами, щоб розподілити невелику кількість по більшій поверхні.

КРОК 6: Якщо ви використовували кондиціонер або крем, протріть сидіння вдруге.

Продукція компанії Nerta
Продукція Nerta

Це може здатися надмірністю, але остаточне протирання серветкою з мікрофібри додасть шкіряним сидінням автомобіля полірованого красивого вигляду, який неможливо перевершити. Використовуйте ті самі м'які кругові рухи, які ви використовували для нанесення кондиціонера, крему. Загалом, що частіше ви будете полірувати, то більшим буде блиск шкіри.

Глибокі плями.

Продукція компанії Nerta
Продукція Nerta

Глибокі плями особливо важко вивести зі шкіри. Якщо у вас є кілька впертих плям або відбитків бруду, які ви відчайдушно намагаєтеся видалити, спробуйте використати міцніші очисники. У нас є такі. Але з ними потрібно поводитися дуже обережно.

Жирні плями.

Продукція компанії Nerta
Продукція Nerta

Усі люди під час поїздки іноді їдять у машині, і часто не відразу звертають увагу на жирні плями, що залишилися від картоплі, що впала. На щастя, навіть в'їдаються жирні та масляні плями можна видалити зі шкіряних виробів. Використовуйте засіб для виведення плям Interior Cleaner. Залежно від ступеня забруднення ви можете самі відрегулювати концентрацію.

Завершальні думки

Продукція компанії Nerta
Доставка Nerta

На щастя, на відміну від механічних проблем, підтримання шкіряних автомобільних сидінь у гарному стані не потребує вимагає багато часу або грошей. Крім того, приділивши по півгодини кілька разів на рік на догляд за шкіряними сидіннями автомобіля, ви зможете істотно продовжити термін їхньої служби.