Видалення статичної плівки з автомобіля

Упаковка продукции Nerta 25л. MEGA NET.

MEGA NETMega-Net є двокомпонентним катіонним мийним засобом, який можна використовувати тільки в розведеному вигляді.

Mega-Net - це лужний і концентрований миючий засіб на основі розчинників і спеціальних поверхнево-активних речовин. Це різновид активної піни для безконтактного миття автомобілів.

Безконтактний шампунь Mega-Net особливо рекомендований для очищення легкових і вантажних автомобілів, забруднених атмосферними забрудненнями, жирами та солями.

Mega-Net відмінно видаляє статичний бруд. Легко змивається. Надає водовідштовхувальний ефект.

Активна піна Mega-Net також застосовують у тунельних і автоматичних автомийках, мийних машинах високого тиску та ручних автомийках.

Концентрований мийний засіб Mega-Net також рекомендується для очищення двигунів і всіх забруднених жиром і маслом деталей машин.

Інструкція до застосування:

УВАГА: активна піна Mega-Net абсолютно нешкідлива в легкій концентрації для лаків та інших матеріалів, що використовуються у використовуваних в автомобільному секторі. При високих концентраціях, наприклад 1:10, рекомендовано провести попереднє тестування поверхні на стійкість у цій активній піні.

Безконтактна автивна піна Mega-Net ідеально підходить для застосування в холодні пори року. Ідеально змиває статичну плівку та жирні покриття з поверхні автомобілів.

ВАЖЛИВО: ніколи не дозволяйте йому висихати на поверхні.

Екологічна інформація

ПАР, що входять до складу цього продукту, відповідають критеріям біорозкладності, встановленим у Постанові (EG) n° 648/2004, що стосується мийних засобів.