Nerta

Продукція під торговою маркою Nerta виробляється Бельгійським виробником, концерном Entaco. всі виробничі потужності, лабораторії, центральний офіс знаходяться у місті Локерен. Миючі засоби для різних секторів, хімія для автомийок та клінінгу – це основний напрямок компанії Entaco. Продукція виробляється лише у Бельгії.

  • icon webpage

    Сучасні лабораторії дозволятимуть створювати дуже ефективні хімічні склади.

  • icon webpage

    Конкурентні ціни в сучасній Європі та не на шкоду якості – це все про бренд NERTA.

  • icon webpage

    Прямі поставки безпосередньо зі складу виробника допомагає уникнути затримки товару.

Чому так важливо? Відповідь лежить на поверхні. Насамперед це якість самої продукції. Крім довіри Бельгійській якості вся продукція сертифікована в ЄС та відповідає найжорсткішим критеріям. Хочеться звернути Вашу увагу на те, що до хімічної промисловості, до хімічних засобів в Європі. дуже жорстке ставлення. У цьому секторі зосереджені найсуворіші щеплення та регламенти. Продукція Nerta відповідає всім стандартам.

Компания Nerta на выставке.

Окремим пунктом варто відзначити те, що саме в Бельгії зосереджено величезну кількість підприємств фармацевтики, розміщені виробництва лакофарбової промисловості і т.д.. Все це показник того, що в Бельгії добре розвинений сектор хімічної промисловості. Значить у країні є профільні ВНЗ які випускають добрих фахівців. Методи застосування соди та хлорки, які нас переслідують із СРСР, вже давно пройшли. Сучасне суспільство навчилося отримувати із мінімального ресурсу максимальне ККД. Варто подивитись сторонам, і ми зрозуміємо, що продукція хімічної промисловості повністю оточує нас. Концерн Entaco розпочав свою діяльність у 1971 році. 2021 року заводу виповнилося 50 років. Для виробника хімії та миючих засобів цей термін можна порівняти із вічністю. Саме останніх 50 років людство зробило крок дуже швидко вперед. Нові розроблення, нові технології, сучасна освіта. Чого тільки варте поява інтернету в житті людини. Весь цей етап розвитку та модернізації сучасного суспільства компанія Nerta (Entaco) була у потоці подій. Вивчала нові підходи та методи, нові склади та компоненти. Екологія почала диктувати свої правила. Створювати миючі засоби для сільського господарства, харчової промисловості, автомийок, клінінгу стає дедалі складніше. Необхідно враховувати екологічні правила не на шкоду миючим властивостям.

Галерея

На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене
На выставке в Мюнхене

ТОВ "ШААВ"

Офіційний представник усієї лінійки продукції Nerta в Україні є компанія ТОВ "ШААВ" (Код ЄДРПОУ 34175311). Засноване підприємство було у 2006 році. З 2008 року ми займаємося миючими засобами та хімією для автомийки. 2022 року нам виповнилося 16 років, з яких 14 років ми пов'язані з миючими, миючими засобами. Ми не новостворена фірма. У нас є своя історія та багаторічний досвід. З моменту заснування ми жодного разу не змінювали юридичної адреси. Більше інформації про стан підприємства, про бухгалтерські звіти ви можете запитати у нас або отримати інформацію із відкритих доступів. Вся продукція компанії Nerta нами імпортується офіційно з оформленням усіх митних процедур Ми можемо повністю гарантувати, що працюючи з нами ви отримуєте на 100% оригінальну продукцію Ми маємо свій власний транспорт для швидкої реакції на замовлення та безперебійних поставок продукції.

Місцезнаходження юридичної особи:
30400,
Хмельницька обл.,
місто Шепетівка,
вулиця Старокостянтинівське шосе 44

Компания Nerta на выставке.

За 50 років компанія Entaco NV зуміла налаштувати своє виробництво та направити політику компанії у бік турботи о безпеки, здоров'я та надійності. Благополуччя людей і навколишнього світу - це невід'ємна частина нашої господарської діяльності, метою якої є постійне покращення показників якості продукції, безпеки до довкілля. При цьому Entaco NV давно взяло зобов'язання виділяти необхідні ресурси та час для зниження негативного впливу на екологію та безпеку. Ми намагаємося максимально виконувати взяті нами зобов'язання. Ми максимально звели всі критичні ризики.
Прийняття зобов'язань щодо дотримання вимог є мінімальною вимогою при реалізації політики Entaco NV. Ми дуже уважно відстежуємо зміни у законодавстві та нововведення, ми поважаємо закони та дотримуємось їх. Entaco NV бере до уваги всі нововведення та оцінює їх для поточної діяльності та для можливих майбутніх проектів.
1. Запобігання великим аваріям.
Для того щоб мінімізувати вплив господарської діяльності на довкілля та безпеку для людей, а також звести до мінімуму ризик великих аварій, необхідно, по можливості, приймати необхідні превентивні заходи, як організаційні, і технічні. У цьому контексті Entaco NV розробляє програму, в якій визначено конкретні цілі контролю. Таким чином, Entaco NV бере на себе зобов'язання щодо загального захисту навколишнього середовища, гарантуючи якість та захист безпеки співробітників компанії та всіх інших залучених осіб у діяльності компанії. Особливе увагу ми приділяємо кінцевому споживачеві.
2. Навчання.
Завдяки внутрішньому навчанню співробітники Entaco NV поінформовані про наслідки екологічних проблем та вплив їх на довкілля. Співробітники можуть правильно оцінити вплив, який вони можуть вплинути на цей процес. Участь в навчальних курсах дуже підтримується та заохочується.
3. Система управління. Щоб ефективно та цілеспрямовано реалізувати цю політику у сфері якості та охорони навколишнього середовища, ми працюємо в відповідно до таких принципів система менеджменту, пов'язана з ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015, в якій керівництво більшою мірою залучено до перспективу життєвого циклу Система догляду застосовна для Entaco NV в Lokeren, вона включає розвиток, виробництво та продаж миючих засобів, восків та біоцидів під торговою маркою Nerta для наступних галузей: миття вантажних автомобілів, харчова промисловість, промислове та професійне прибирання. Це означає, що керівництво має основу для постановки та оцінки цілей у сфері якості та охорони. навколишнього середовища. Це має призвести до постійного вдосконалення системи. Ми суттєво підвищили якість продукції та обслуговування клієнтів.
Система управління була створена для досягнення таких цілей:
- Впровадження та контроль процесів виробництва;
- відповідальність перед покупцем за нашу продукцію;
- контроль всього процесу виробництва, аналіз та при необхідності покращується;
- ефективне оброблення скарг для виявлення больових точок в організації;
- Навчання нових співробітників для швидкого розуміння методів роботи;
- Дотримання юридичних та інших державних зобов'язань;
- організовуються та реєструються цілеспрямовані дії у разі екологічних лих;
- екологічні аспекти перераховані, постійно оцінюються та контролюються.
Добре функціонуюча система управління – це цінний інструмент. Вона забезпечує структуру та огляд для всіх основних та допоміжних процесів, а також в управлінні ризиками. З цієї причини компанія Entaco NV прагне досягненню стандарту якості ISO 9001:2015 та подальшого вдосконалення ISO 14001:2015.
Це наша публічна заява про політику компанії Entaco NV.