Професійний засіб для очищення скла.

Window Cleaner-Nerta
Засіб для очищення скла Window Cleaner

Спробуйте застосовувати професійні засоби для чищення, щоб домогтися блиску скла автомобіля всередині і зовні без розводів.

Професійний спосіб очищення автомобільного скла важливий для безпечного водіння. Але це правило часто починає працювати вже після самого нещасного випадку чи пригоди. 80% водіїв вважають цю рекомендацію не обов'язковою. Але тим не менш у нас залишається ще інших 20% свідомих автолюбителів. Неправильне очищення може залишити після себе непривабливі розводи, які ускладнюють огляд з вікон автомобіля, особливо в нічний час.

Автомобільне скло, що виблискує чистотою, - це те, чого легко може домогтися кожен за наявності якісного професійного засобу для скла, дзеркал, трохи бажання, серветка і 10 хвилин часу. А ще потрібно любити чистоту і свій автомобіль. Використовуючи наведений нижче метод, скло вашого автомобіля буде бездоганно чистим і готовими майже до всього, що може кинути на них дорога.

Огляд проекту

  • Час роботи: 10 хвилин
  • Рівень майстерності: наявність рук
  • Рівень майстерності: наявність рук

Чим протирати скло автомобіля?

Продукция компании Nerta
Window Cleaner 500 мл

Перш ніж мити скло, помийте автомобіль зовні та всередині. Хоча сценарії можуть бути різні. Можливо вам просто необхідно виїжджати в рейс і мийка автомобіля в цей момент не обов'язкова. Якщо почекати з очищенням інших поверхонь до того, як будуть вимиті вікна, це дасть можливість новому пилу і сміттю потрапити на скло і звести нанівець всі ваші зусилля.

КРОК 1: Видаліть пил і сміття із зовнішнього скла автомобіля.

Продукція компанії Nerta
Склад Nerta

Перший крок в очищенні стекол автомобіля - це почати з зовнішніх стекол. Якщо листя, гілки або інше сміття скупчилися на склоочиснику, видаліть їх за допомогою пилососа з насадкою або руками.

Після видалення крупного сміття використовуйте суху ганчірку або серветку з мікрофібри, щоб видалити якомога більше бруду з поверхні кожного вікна. Виконання цього етапу вкрай важливе, перш ніж переходити до використання склоочисника. В іншому разі ви можете просто розтерти весь бруд на склі і в підсумку отримати неприємні розводи.

КРОК 2:

Продукція компанії Nerta
Cockpit Protector

Працювати потрібно з кожним склом окремо. Розпиліть засіб на обрану частину скла за допомогою засобу для очищення автомобільного скла і протріть їх серветкою з мікрофібри.

Після того як ви видалили зі скла дрібне сміття, шар пилу та інший бруд, нанесіть на скло засіб для очищення автоскла. Наносьте Window Cleaner на одне вікно за раз, щоб рідина не стікала вниз і не висихала до того, як ви встигнете очистити вікно. Не наносьте більше засобу для очищення скла, ніж необхідно, щоб уникнути зайвої перевитрати.

Використовуйте рушник з мікрофібри або паперові серветки, щоб протерти кожне вікно відразу після нанесення спрею. Використовуйте рухи вгору-вниз під час очищення; кругове протирання швидше за все залишить розводи. Якщо ви зіткнулися з складними плямами, такими як пташиний послід або мертві жуки, можливо, вам доведеться докласти трохи більше зусиль. більше зусиль під час протирання. Але для такого роду бруду призначений засіб Anti Insect. Розпиліть безпосередньо на пляму і залиште засіб Window Cleaner на кілька хвилин, потім витерти серветкою.

КРОК 3: Протріть вікна сухою серветкою з мікрофібри.

Продукція компанії Nerta
Wheel Cleaner

Потім візьміть чисту суху серветку з мікрофібри. Використовуйте цю тканину для якісного протирання кожного вікна. Видаліть залишки розчину і бруд. Це дає гарантію, що зовнішній бік вікна залишиться абсолютно чистим і без розводів.

Як альтернативу можна використовувати скребок для вікон. Однак, якщо ви не маєте навичок у роботі зі скребком, це може залишити розводи на вікнах і викликати додаткове розчарування порівняно з використанням мікрофібри.

КРОК 4: Протріть внутрішнє скло сухою серветкою з мікрофібри.

Продукція компанії Nerta
Активна піна TC 2000

Найкращий спосіб очищення внутрішнього скла автомобіля аналогічний описаному вище способу очищення зовнішнього скла. Почніть з використання чистої сухої тканини з мікрофібри, щоб протерти внутрішню поверхню кожного вікна. Використовуйте ті самі рухи вгору-вниз, які ви використовували для очищення зовнішнього скла.

Може виникнути спокуса відразу перейти до очищувача, але не пропускайте цей крок. Він допомагає видалити тонкий шар пилу, залишки нікотину, тонкий шар жиру і слини, які скупчуються на внутрішній стороні автомобільного скла.

КРОК 5: Розпиліть засіб для очищення лобового скла на серветку з мікрофібри і протріть кожне скло зверху вниз.

Продукція компанії Nerta
Засіб для скла на основі аміаку

Розпиліть засіб для очищення лобового скла безпосередньо на чисту серветку з мікрофібри (а не прямо на поверхню). За один раз вам знадобиться лише кілька розпилень; занадто велика кількість очищувача може призвести до появи розводів. Для очищення внутрішнього скла найкраще використовувати очищувач без аміаку. Очисники на основі аміаку виділяють токсичні пари і можуть пошкодити інші поверхні в салоні автомобіля, наприклад, приладову панель. Але варто зазначити, засіб для скла на основі аміаку є найефективнішими ефективними.

Розпорошивши на тканину засіб для очищення автомобільних вікон, почніть із верхньої частини кожного скла і пройдіться по нижньою. Під час очищення лобового скла може бути складно дістатися до верхніх або нижніх кутів. Висувний інструмент для миття вікон допоможе вам дістатися до цих місць.

КРОК 6: Витріть вікна насухо чистою серветкою з мікрофібри.

Продукція компанії Nerta
Склад Nerta в Україні

Протріть поверхню чистою серветкою з мікрофібри. Знову ж таки, працюйте зверху вниз - це найкращий спосіб забезпечити чистоту без розводів. Можливо, вам доведеться повторити описані вище дії, якщо на поверхнях залишиться бруд або бруд.

Прикінцеві думки

Продукція компанії Nerta
Window Cleaner

За наявності професійного засобу Window Cleaner і невеликої кількості часу очищення автомобільних стекол стане легким завданням, яке більшість людей може виконати в домашніх умовах. Тепер, коли ви знаєте спосіб очищення автомобільного скла без розводів, ви можете змусити скло вашого автомобіля виблискувати і блищати.

Намагайтеся застосовувати професійні засоби для очищення автомобільного скла. Вартість таких засобів не перевищує вартості "магазинних складів із реклами по ТБ".